22 Ocak 2014

TTNET Sözleşme İmzalamama Rağmen 23 Gündür Hizmet Alamıyorum

31 Aralık 2013 tarihinde Fatih TT Müd. bizzat giderek 3'lü akıllı evim paketi kampanyası için sözleşme imzaladım. İnternet ve telefon hattı bağlandı ancak bana müdürlüğe gittiğimde sözleşmemi 31 aralık günü çalışanlar sisteme girmeyi unuttukları için Tivibu ev paketi bağlanamayacağı söylendi. Daha sonra kendileri arayıp kampanya kaydı açtırdılar ve 20 gün geçmesine rağmen hala hizmet alamıyorum.

Eğer problem çözülmeyecekse imzaladığım sözleşmenin hükümsüz olmasını talep ediyorum. Firmanın verdiği hizmetten şikayetçiyim.

Mehmet 79 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 07 Şubat 2014

  TTNET i tebrik ediyorum. hizmet aldığım şirketler arasında oylama yapsam en kötüsü seçerdim. 38 gün, sayısız çaağrı merkezi ve 3 ilçe müdürlüğü, saatlerce harcanmış zaman sonunda elde var sıfır. Hiçbir görüştüğüm kişi tutarlı ve diğeri ile aynı bilgiyi vermeyen, işlerini doğru yapmayı bilmeyen çalışanlarla dolu bir kurum. İmzalanmış sözleşmeme rağmen 38 gündür tivibu hizmeti alamadım ve beni oradan oraya yönlendirip en sonunda tivibu hizmeti vermeyeceklerini açıkladılar. Her yönüyle şikayetçiyim şirketten. Mümkün olan en kısa sürede modeminizi vs yi getirip şirketinize bırakacağım. İmzalı sözleşmeleri feshetmezlerse hukiki aşamaları başlatacağım.

 • Mehmet 03 Şubat 2014

  Türk telekom'a incelemek üzere kaydımın alınmasının üzerinden tam 30 gün geçti ve hala geri dönüş olmadı. Bununla birlikte dalga geçer gibi 2 yıl önce kapatılmış hat için türk telekom 2 defa beni aradı. Hattın kullanıma kapatıldığını belirtmeme rağmen tekrar arandım ve arayan arkadaşlar güncel problemim için kayıt açtılar ama 3 gün geçti ve hala 24 saatlik geri arama için dönüş olmadı. Türk Telekom'u BTK ya şikayet edeceğim ve inceleme isteyeceğim. Türk telekom mağdur eetmeye devam etmektedir. Şikayetçiyim

 • Mehmet 27 Ocak 2014

  TTNET'ten gelen cevap sadece 3 ocak 2014 tarihindeki 179601813 nolu bildirimimin incelendiği yönünde. Sanıyorum ki çok derin bir arşive atıldı imzalı sözleşmem ve tüm ttnet onu araştırıyor ve 20 küsur gündür bulamıyor. Halbuki elimde bilgisayar çıktısı var ve orada akıllı evim kampanyası sözleşmesi imzaladığım açıkça belli. Umuyorum ki bir yetkili bilgisayardan kontrol edip olayı anlayabilir. Ayrıca konustuğum çalışanlar hep farklı bilgi verdiler, sanıyorum ki kurum içi eğitim ve prosedürler konusunda hiç bir çalışan bilgi sahibi değil. Problemim çözülmedi ve attığınız email hiç yardımcı olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet 27 Ocak 2014

  Henüz TTNET şirketinden geri dönüş yapılmadı.

 • Mehmet 24 Ocak 2014

  TTNET iyice işi yavaştan alıyor. Zaten 20 gündür inceliyordunuz olayı. Şikayetim üzerine 2 gün daha geçti hala incelemede. Umuyorum ki şirketiniz 2014 aralık sonuna kadar incelemeyi tamamlayabilir. Üyeliğimi hakem heyetine başvuracağım sözleşme imzalatıp nasıl olur da bu kadar sorumsuz davranabilirsiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön