21 Ocak 2014

TTNET Sözleşme Bitiminin Haber Verilmemesi

12 aylık sözleşme bitmiş ve tarafıma hiçbir bilgi verilmeden 39 TL olan paket iptal edilerek 82 TL fatura gönderilmiştir. Fatura ödenirken tarafımızdan iptal edilmesine rağmen kullanılmayan 20 günlük hizmet için yeniden 50 TL fatura gelmiştir. O kadar reklamı mail adreslerimize telefonlarımıza yapan TTNET hiç haber vermeden bu şekilde bir uygulama yaparak bizleri mağdur etmiştir ve iptal etmeyelim diye günlerce telefonla taciz vermiştir.

Murat 79 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat 22 Ocak 2014

  ttnet hikayesi

 • Murat 22 Ocak 2014

  kontrollere devam eden TTNET ten bir dönüş bilgilendirme olmamıştır..TTNET sınıfta kaldı.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön