26 Nisan 2013

Ttnet Söylenenle İmzalatılan Sözleşmelerin Farklı!

Kapıma gelen Ttnet saha satış sorumlusu, yalın telefonsuz fiber internet ve 12 ay taahhüt kampanyasından bahsetti bana da mantıklı geldiği için kabul ettim, ama gelen faturalardan gördüm ki hem telefon hattı, hemde açtıkları telefon hattına fiber internet bağladıkları gibi 24 ay taahhüt sözleşmesi yapmışlar.

Müşteri hizmetleri sözleşmeyi imzalamışınız yapılacak birşey yok deyip yardımcı olmadı resmen yanıltıldım ve elimde yalın fiber internet eki olmasına rağmen. Telefonla hiç bir numara aranmamış ve arama gelmediği gibi niye 24 ay taahhüt edeyim ki, mağduriyetimde giderilmedi.

Serdar 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön