18 Mart 2013

Ttnet Sorunumu Çözmüyorlar!

İnternet imi sürekli düşük hızda kullanıyorum. Müşteri hizmetlerinin çözümü 1 saatlik geçici
çözümler oluyor. Sonra yine hep aynı. Hep 1,5 mb internet kullanıyoru. Ama aldığım paket 8 mb ye kadar internet ve 60 TL. Ama ödediğim ücretin karşılığını bana hiç vermediniz.(Santral ve altyapım destekliyor).

Yıl 2013 ve ben aylardır 1,5- 2 mb internet kullanıyorum. Sizce aldığınız parayı
hakediyor musunuz? Konu hakkında onlarca arıza kaydım var ama aylardır
çözmüyorsunuz. Ekip istiyorum aylardır ekip gelmiyor. Paramı alıyorsunuz ama taahhüt ettiğiniz hizmeti bana sunmuyorsunuz. Çözüm olarak buraya müşteri ile iletişime geçildi yazacaksınız ama bunlar klasik cevaplarınız.

Sercan 18 Okunma

Cevaplar

 • Sercan 27 Temmuz 2014

  Sorun çözüldü. Nasıl mı? Superonline'a geçtim. Kaliteyi hissettim. Bunlar sorun falan çözmez. Sorunu en iyi müşteri çözer. Aklı olan tercihleri arasına Ttnet i almasın.

 • Sercan 21 Mart 2013

  Evet bilgilendirme yaptılar mailime. Maili aynen aktarıyorum: "www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 16.03.2013 tarihinde bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir." siz de görüyorsunuz ki hep aynı cevaplar. Burada sorun çözmüş gibi görünüyorlar ama bir sorun falan çözdükleri yok. Aylardır aynı. Kurumsallıktan tamamen uzak bir firma. Müşteriye verdikleri değeri, müşteriden aldıkları paraya göre değerlendiriyorlar. Aylardır çözemediğiniz sorun hız ve kopma sorunu. Aylardır bilimsel çalışma yapılsaydı sonuçlanırdı. Demek ki yaptığınız iş hakkında en ufak bir bilginiz yok. Ayıp diyorum, yazık diyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sercan 18 Mart 2013

  Aynen dediğim gibi inceleme sürüyor falan filan. Aylardır inceleme bitmedu. Atomu şimdiye kadar parçalamıştım.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön