11 Temmuz 2014

TTNET Sorunumu Çözmedi.

TTNET'ten hattımı sorguladığımda fiberneti desteklemediğini ultranet paketi istediğimi defalarca söylememe rağmen beni fibernete yönlendiren temsilciler tarafından 28.06.2014 tarihinde online olarak fibernet paketi satın aldım. 09.06.2014 günü 12 günde ancak hattı açabilen kurum şimdide port hatası vererek arıza oluşturdu.

Yetkililer tarafından incelenen hattımın fibernet desteklemediği tespit edildi. Şimdi paket değişikliği yapılarak başka pakete geçmemi ve önceki paketten doğacak olan ücretleri ödemem gerektiğini söylüyor. Keşke bu kadar ciddiyetsiz sorumsuz bir kuruma başvuru yapmasaydım.

Ural 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ural14 Temmuz 2014

    Çözüm üretilmedi. Internetim halen açılmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön