22 Nisan 2013

Ttnet Sorunumu Çözebilecek Elemanlara Sahip Değiller!

Daha öncede defalarca arayıp arıza kaydı oluşturup daha sonra şikayet formu doldurdum. Karşılığında aldığım bir mesaj yada mail arıza talebiniz kapatılmıştır. Komik olan ise hiç bir şey yapmadan şikayetim giderilmeden arızamın kapatılması.

Sorunun ne olduğunu biliyorum bunu çözüm olarak sözde yardımcı olacak insanlara anlatıyorum fakat cevap aynı bizim yetkimiz yok yada yetkisi varda bu konuda bir bilgisi olmadığı için yetkisinin olduğundan dahi haberi yok. Kısaca yukarıdaki yazılı olan numaramın internet bağlantıları ile ilgili 2 yıldır sorun yaşıyorum ve halen Ttnet çözüm bulamadı.

Engin 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön