22 Mayıs 2015

TTNET Sorunumla İlgili Çözüm Üretilmiyor.

Yaklaşık 2 haftadır süren bir internet problemim var 1 kez elit ekip çağırdım problemin modem kaynaklı olduğu söylendi. Aynı gün modem aldım fakat sorunum devam etmekte. İş yerimde 2 hat kullanıyorum biri S*** diğeri TTNET Superonline da hiçbir sorun yaşamazken TTNET çuvallıyor. TTNET ağ analizi yaptırdım ve verilerde TTNET alt yapısında sorun olduğunu gösteriyor. Lakin TTNET i 5.gün her arayışımda sürekli aynı cevabımı alıyorum ``hat değerleriniz normal'' bir cümleden bıkkınlık geldi artık. Acil saha ekibi talep ettim 5 gün geçti bekliyorum. Bu da hizmet numaram 1816**51. Pazartesi günü iptal ettiriyorum artık.

Erhan 227 Okunma

Cevaplar

  • Erhan22 Mayıs 2015

    Bu konuda bugün 3. kez aranmam rağmen hiçbir şekilde sonuç ve yardım alamadım. Halen verilen cevap uzaktan yapılan kontrollerde hat değerleriniz normal deniyor. Gerçekten gülüyorum artık. Sözleşme sonlarda günde 3 4 kez aranıp uzatmak için her şeyi yaparlar. Sorununuzu çözmek için bir tane ekip gönderemezler.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 22.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön