27 Ocak 2014

TTNET Sorunumla İlgilenmiyor

Şikayetimi belirttikten sonra özellikle bekledim ve TTNET'i tekrar aradığımda. Şikayetim ile ilgili herhangi bir bildirim açılmadığını ve işlem yapılmadığını öğrendim. TTNET şikayeti tamamen hazır cevaplar ile kapatıyor. Bakalım 2 aydır uğraşıyorum ne kadar sürede sonuçlanacak.

Özgür 47 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 31 Ocak 2014

    Ya gelen mailde şu tarihte aranıp bilgi verildi diyorsunuz. İyi de benim derdim paranın iade olmaması. Aranmış olmam sorunu çözmüyorki. Arandığımda iade yapılacak dendi ama hareket yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön