03 Ocak 2015

TTNET Sorunumla İlgilenmiyor.

Aylardır yaşadığım problemleri yazsam sayfalar tutar. TTNET çözüm bulacaklarına sürekli borç ve ceza çıkartıyorlar. Yasal yollara başvuracağım.

Doğan 96 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 03 Ocak 2015

    Yapılan bilgilendirmeyi buraya yazayım. Gidin Türk telekomla görüşün... Aferin çok iyi düşünmüşsün. Hiç aklımıza gelmemişti. Arkadaşlar siz de TTNET ile ilgili şikayet yazmayın. Gidin Türk telekomla görüşün. Sorunum 0.3 saniyede çözüldü.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön