01 Mayıs 2013

Ttnet Sorunuma Çözüm Bulunmadı!

16 şubat 2013 tarihinde Z..... hanım 'yeni bir kampanya olan yalın net limitsiz 51,90 tl olan paketini' tarafıma açıkladı.bende Z...... hanımın yönlendirmesiyle boş bir kağıda 'başvuruda bulunduğum yalın net limitsiz internet paketi işlemleri için kullanılacaktır.paket fiyatı 54;99 tl. adres,isim,soyisim,imza. yazarak mail yolu ile ([email protected]) gönderdim ve işlemlerimiz başladığı bilgisi verildi.

Ertesi ay ise faturam 68 tl geldi.arayıp şikayetimi bildirdim ve araştırma yapıp bu şekilde bir tarife olmadığını söylediler.ek olarak modem istemediğimi defalarca belirttiğim halde modemli tarife seçilmiş.firma sorunuma çözüm bulamadı.aracılığınızla mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Murat 69 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Mayıs 2013

    20 gün oldu ve tarafıma hala çözüm ile ilgii bir geri dönüş olmadı daha ne kadar sürecek araştırma?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön