04 Aralık 2014

TTNET Sorunuma Çözüm Bulmuyor.

TTNET ile olan taahhadüm bitince internet iptali için aradığımda indirimli teklif yaptılar bende kabul ettim fakat 2 gün sonra internetim arızalandı arıza kaydı oluşturup arızam giderildi.
Fakat bu seferde hat hızım 1 mbit'i geçmiyor defelarca aradım 1 haftadır sorunuma çözüm bulamadılar beni oyalayıp duruyorlar her halde caydırma politikarı çünkü 2 sene 16 mbit ile kullandığım hatta hiçbir sorunum yokken benim taahhüt verdiğim hattımın arızalanması bana sahibeli geldi. Böylece hızımı düzeltmeyip hattımı tek taraflı kapatmamı istiyorlar herhalde hat iptali yapıncada caydırma bedellerini tahsil edecekler.

Muhammet 77 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 13 Aralık 2014

    ttnet açtıgı arıza kaydında arızanın benim hatımdan kaynaklı oldugunu dile getirdiler ve hiç bir işlem yapmadılar ben hattımı kontrol ettirdim sorun yok dediler hattım yaklaşık 1 hafta kapalı ve düsük hızda kaldı uzun aramalarım ve ugraşlarım sonucunda hız sorunumun hızımı 4mbit sabitlediklerinden ve hatanın santral kaynaklı oldugunu güncelleme yaptıklarını dile getirdiler yani hattım saglammış.hattımı şimdi 16mbit sabitlediler şimdi sorun yaşamıyorum.benim anlamadıgım 16mbit hat hızında internet kullanıyorken 4mbit internet hızına neden düşürürler yorumları siz yapın artık. burdan sadece ve sadece bizim şikayetlerimizle ilgilenen çözüm yolları arıyan ŞİKAYETVAR yöneticilerine ve çalışanlarına tesekkür ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön