08 Nisan 2013

Ttnet Sorunuma Çözüm Bulamadı!

Hiç bir işe yaramaz Ttnet çalışanları size defalarca telefon edip arıza kaydı oluşturdum. Yapılan veya yapılacak işlem için geri dönüş sağlamadığınız gibi arızayla da ilgilenmiyorsunuz. Size tek bir sorum olacak sizin benimle bir sorununuz mu var. Neden benim arızalı olan hattımla ilgilenmiyorsunuz? Sadece bunu merak ediyorum.

Bir önceki şikayetimle ilgili dönüş bile sağlamadınız ve buraya müşteri ile görüşüldü demişsiniz. Benim sorunlarım devam edecekse ben bunu sizinle değil başka servis sağlayıcı ile çözmek istiyorum. Ayrıca verdiğiniz fiber internet reklamları da gerçek olmadığı da benim açımdan imkansız.

Sait 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön