11 Haziran 2013

Ttnet Sorunum Giderilmiyor!

Aynı firmada iki adet internet nasıl açılıyor anlamış değilim. Üstelik, internet verilen hat benim adıma olmasına rağmen, benim rızam olmadan ayrıca benim imzam olmadan nasıl ikinci bir internet açılıyor anlamış değilim.

3-4 aydır bu sorunu çözmekle uğraşıyorum, daha önce defalarca telefonla kendileriyle bağlantı kurmama rağmen, başvurunuz alınmıştır deniyor ancak hala başvuru sonuçlanmadı ve dahası gün geçtikçe bana borç üzerine borç geliyor. Bu nasıl bir sistem anlamış değilim.

Selim 7 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selim11 Haziran 2013

    hep aynı standart mesajlar.. kesin çözüm hiçbir zaman uygulanamayacak mı?

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön