21 Şubat 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

Uzun zamandır Ttnet abonesiyim, internet paketimi ekonomik olmasını isterken Ttnet in bilgilendirme eksikliği yüzünden yüklü bir fatura ödemeye zorunlu bırakıldım. Ne müşteri hizmetleri nede bir başka birim bu soruna çözüm sunamadı, üçlü pakette 40 tl gelmesi gerken faturam 176 tl olarak geldi. Sebep geçişten kaynaklı taahhüt. Siz bu taahhütten doğacak durumu geçişten önce bilgilendirseydiniz bizde ona göre davranırdık! Müşteri hizmetiniz sıfır çözüm olanağınız sıfır maduriyetim çözümlenmediği için de telefonumu ve internetimide toptan iptal ettiriyorum.

Sevgi 39 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi06 Mart 2013

    ilginiz için teşekkür ederim ancak çözümlenememiş bir sorun öylece kaldığı için burada yazı yazmanın da konuşmanın da bir önemi olmuyor.. şikayetler gayet güzel dinleniyor bunu anladık ancak çözümü yok..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön