22 Ekim 2013

TTNET Sorunum Çözülmüyor!

TTNET in haksız yere göndermiş olduğu fatura için Türk Telekoma dilekçe yazıp iptalini istedim fakat gelen cevap;

" ADSL hizmeti ile ilgili talep ve önerileriniz için ADSL hizmetini aldığınız servis sağlayıcı firmanın müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. TTNET AŞ’den hizmet alıyorsanız talep ve önerilerinizi iletiş[email protected] com. tr adresinden ya da 444 0 375 no. ’lu telefondan müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. "

Şeklinde oldu, iptal işlemi için Türk Telekom Müdürlüğüne gitmemiz gerekiyor her türlü hizmetin sağlayıcısı fakat sorun olunca Türk Telekom karışmıyor, bu nasıl bir iştir ya!

Veli 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön