18 Nisan 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

Daha önceki şikayetimin devamı ttnet dizi filim çeviriyor müşteri nasıl süründürülür bölüm 8 internetimi yeni evime aktarmam 2 ay sürdü yoğun uğraşlar sonucu tabiki 2 aylı kullanmadığım dönem faturasını ödedim çatır çatır ttnet aradı ve msj attılar derlerki transfer sürecindeki kullanmadığınız internetin dönem fatura tutarları ınternetinizi aktif kullanmaya başladıktan sonra fatura düşümünüz yapılacak denildi, ben bunuda istemiyorum kardeşim kullanmadığım dönemin faturasını yatırdım parayı geride istemiyorum bu ayki faturam 76.50 tl gelmiş 42 olması gereken fatura neden diye soruyorum açma kapama gibi birşey gevelediler kii kullanamadığım dönem faturalarını bile ödemişken bu ne çelişki sizce..

Ömer 23 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 21 Nisan 2013

    ttnetin müşterisi benim ve benimlede kimse görüşmedi ve sorunmu çözülmedi yukarıdaki ttnetin cevabı usülsüz ve gerçek dışıdır benimle hala irtibata geçilmedi kurumsallaşma diyerek türktelekomu bölük pörçük eden zihniyetlerin açtıgı sorunlarla ugraşmaktan bıktık artık zannedersem şikayetlerimizi botlar otamatik cvp atıyor her şikayette aynı cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön