20 Mart 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

16 Mart 2013 tarihinde adsl sinyali alamadığımı belirterek arıza kaydı açtırdım. Bugün 20 Mart 2013 oldu sorun çözümlenemedi. Her aradığımda santral sorunu olduğu söyleniyor. Santral sorunu ise diğer kullanıcılarda da (kolu komşu) bu sorun var mı sorusuna karşın; bu sorunun sadece size özel olduğunu söyleyerek beni onore ediliyorum. Niye sorun giderilmedi diye sorduğumda ise nerdeyse yurt dışından parça gelecek onu bekliyoruz cevabını alıyorum , haydi hayırlısı.

Hüseyin 227 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin21 Mart 2013

    Tarih 22/03/2013 TTNET sorunumu hala cözemedi...Ben hukuksal olarak nasıl bir yol izliyebilirim bilen varmı...?

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön