07 Mart 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

05 01 2013 tarihinde ait olan 0212397*** nolu telefonum arızalandı. Defalarca aramama ve bizzat Avcılar ve İkitelli Telekom müdürlüğüne gitmeme rağmen 51 gün gibi uzun bir sürede bir türlü çözmediler son çare olarak numaramı iptal ettirdim yeni bir abone numarası aldım. Şimdi eski numarama ait olan Ttnet aboneliğimi yeni aldığım numarama aktaramıyorum Telekom a gitmeme rağmen müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir türlü sıkıntımı gideremiyorum.

Osman 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızl

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön