20 Kasım 2014

TTNET Sorunların Hangi Birini Sayayım.

TTNET 16mb kullanabilirsin, teknik ekip olmaz dedi, Net'im belirli aralıklarla 16 MB ye çıkıp kopmaya başlıyor. Yaklaşık 1 aydır ne müşteri hizmetleri ne de teknik ekip sorunuma çare bulamıyor. Üstüne üstlük teknik servis telefonla arayıp sorununuz bizden kaynaklanmıyor biz bir şey yapamayız diyerek ve biran önce telefonu kapatmaya çalışarak durumdan kurtulmaya çalışıyor. Bu mudur TTNET'in müşteri memnuniyeti?

Bu mudur verdiğiniz yüksek hızda İnternet? Bu mudur müşteriye verdiğiniz değer? Üstüne bir de teknik ekibin sorumluluktan kaçışı ve müşteriyle diyaloğu...

Bülent 294 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bülent20 Kasım 2014

    Hala ne gelen vaaaar ne giden ne arayan ne soran.....

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön