31 Ocak 2014

TTNET Sorunları Umursamıyor!

Daha önce de bildiğiniz üzere TTNET hakkında 2 şikayet daha yazdım 20 ocakta arıza kaydı açtılar bir kaç gün hiç bir şey olmadı 26 sın da TTNET i aradım müdürü bağlayın dedim yanlış hatırlamıyorsam M*** bey adlı bir kişi ile görüştüm ona aylardır uğraştığımı 20 ocakta her zaman ki gibi arıza kaydı açtıklarını ama hiç bir şey olmadığını anlattım, o da şimdi kendisinin arıza kaydı açacağını ve bizzat ilgileneceğini söyledi ama tüm hafta ne gelen giden oldu ne de arayan, sadece şunu söylemek istiyorum zaten artık taahhüdümü bile beklemeden direk dava açıp TTNET i bırakmaya çalışacağım ama bu kadar büyük bir kurumun bir hız problemini bile çözemediğini lütfen sizde görün.

Mertcan 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön