16 Mart 2013

Ttnet Sorunları Bitmiyor!

Aralık ayında 2 ay Tivibu ücretsiz kampanyasına katıldım. Kurulum yapıldı. Buraya kadar güzel, şimdi hangi sorunumdan bahsetsem say say bitmez! Öncelikle Her gün sorun çıkarıyor. İnternet hızının yetersizliğinden ağır açılan menü kesintili yayın kalitesiz. Aradığımızda lütfen modemi çıkarıp takınız, tekrar çıkarıp takınızdan başka çözüm sunulamıyor.

Üstelik deneme süresinden sonra ayda sadece 17 lira ödeyeceksiniz dendi fakat her ay en az 30 lira fatura gelmesi bambaşka bir konu. Modem için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz dendi onu da 7.5 tl faturaya eklediler. İhmal ettim iş nedeniyle fakat pzt. ilk iş aboneliğimi iptal edeceğim!

Defne 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön