25 Aralık 2013

TTNET Sorunlara Çözüm Bulamıyor!

20.12.2013 tarihinde 08:57 de 4440*** no'lu çağrı merkezini aradım.Ş**** Hanıma internet bağlantısının zaman zaman kesildiğini bu durumda modemin ışıklarının yanmaya davet ettiğini evde bulunan iki wireless cihazda da aynı problemi yaşadığımı, sorunun TTNET'ten aldığım modemden kaynaklanabileceğini düşündüğümü söyledim.

Bilgisayaracıya baktırın dedi. Modemle ilgili bir problem varsa; Bunun TTNET tarafından belirlenmesini ve garantiye gidecekse garanti sürecinde benim İnternet hizmetinden yoksun kalmamam için geçici bir modem temin etmek istediğimi söyledim. Bir üst yetkili takım lideri E*** Beyde böyle bir hizmet olmadığını söyledi. Çözüm arayışına girmeyen uygulama ve personelden şikayetçiyim.

Gökay 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön