08 Mayıs 2013

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

TTnet 8 gündür net hizmeti vermiyor. Ben internet üzerinden çalışıyorum. Bir haftadır Ttnet ile yaptığım telefon konuşması süresi 5 saati geçmiştir. İnsaf. 16Mbit Fiber internet vaad ediyorsunuz, biz henüz 2 Mbit bile göremedik; yine de ağzımızı açmıyoruz.

Ama, 8 gündür internet vermiyorsunuz, bunun benim için işyerimin yakılmasından farkı yok. Uğradığım maddi, manevi ve itibar kaybının haddi hesabı yok. Hala elim ayağım titriyor. Daha da bir şey demiyorum.

Omer 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön