17 Nisan 2013

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

Ttnet ile ilgili şikayetimi bildirmeme rağmen hala bir geri dönüş yapılmadı hiç kullanmadığım bir internet hattı yüzünden ücret ödemek durumunda kaldım . Üstelik yetkili biri beni arayıp aboneliğimin iptal edileceğini ve kesinlikle fatura gelmeyeceğini söylediği halde tarafıma fatura gönderildi. Mağdurken suçlu duruma düşürüldüm artık mahkeme yolundan başka yol kalmadı gerekirse 1000 tl avukat parası ödeyeceğim faturayı ödemeyeceğim.

Aydın 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aydın 19 Nisan 2013

    günlerdir ttnet ile ilgili problemi çözmeye çalışıyorum . sürekli ilgili birim tarafından kontrol edilmektedir diye mail geliyor 18.04.2013 saat 11:00 - 12:00 civarı beni arayıp haklı olduğumu faturamda gerekli düşümün olacağını söylediler sürekli müşterimize maille gerekli bilgi verilmiştir diyolar sadece gerekli birim tarafından incelenmekte olduğu söyleniyor problemin biran önce açıklığa kavuşmasını talep ediyor mağduriyetimin biran önce giderilmesini bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön