16 Nisan 2013

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

Paket adı Net 6 + Konuştukça Öde , asıl olması gereken isim ise fatura dönemini bekle , faturanı gör, ödeyebilirsen öde . Şikayet konusu 1 değil , bir çok . Yıllardır sistemde doğru olan adres bilgisi farklı bir adres olmuş , veriyi kim sisteme giriyorsa tebrikler! E-mail adresi zaten bizim değil , yanlışlıkla kiminkini yazdılar meçhul!

Fatura tutarı zaten şaka gibi , gelmesi gereken tutarın 2 katının biraz üstü , niye basit . Yok efendim , ilk ay fatura dönemine göre bölünürmüş , onun için aylık 6GB kotası aylık değilmiş ! Belli bir gün için kota asılmış onun için 30 tl ceza , dikkat edin tüm ay için değil , belli bir gün için . Bu sözleşmede var mı yok! Söyleyen var mı yok ! Şaka gibi.

Okan 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön