15 Nisan 2013

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

13.03.2013 tarihinde Ttnet e geçiş için başvuruda bulundum. Evimde telefon hattı olmasına rağmen evime telefon hattı bağladılar . Eve gelen ekip modemi bağladıklarını söylemişler ama kesinlikle bağlanmamış. Bu konuları düzeltmek için yaklaşık 15 gün uğraştım ama olmayınca ttnet aboneliğimden vazgeçtim .

Aboneliği iptal ettirirken ttnet müşteri hizmetlerinden aradılar sorunun kendilerinden kaynaklandığını aboneliğimi iptal edeceklerini ve hiçbir şekilde fatura gelmeyeceğini söylediler ama 14.04.2013 tarihinde evime 68,25 tl lik fatura geldi. Kullanmadığım mağdur olduğum konuda suçlu duruma düştüm bende bu mahkeme yoluyla çözmeye çalışacağım. Bu konuda ne yapabilirim.

Aydın 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön