22 Kasım 2013

TTNET Soruna Çözüm Üretemiyor!

Değerli yetkili;
Uzun yıllardır artarak devam eden TTNET aboneliğim sırasında çok fazla sorun yaşamadım; ancak son 1 yıldır internet kopmaları, hız düşüklüğü ve servis kalitesinin düşüklüğünden mağdur oluyorum.

Özellikle internet hızımı 16 mbps'ye çıkarttıktan sonra yaşamadığım sorun kalmadı. Şu an itibari ile tam 5 gündür internet kullanamıyorum ve arıza kayıtlarından anlamlı/mantıklı geri dönüş alamıyorum. Her aramamda arıza kontrol ediliyor, modeminize sinyal ulaşamıyor, biz size dönüş yapacağız söylemleri ile karşılaşıyorum. Sorunun internet altyapısı ile ilgili olduğunu, 16mbps'yi kaldıramadığı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Acil çözüme ulaşmak dileğiyle...

Ali 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön