06 Eylül 2013

TTNET Sorun Çözemiyorlar!

Geçen sene mart ayında taahhüdü biten İnternet'imi kapattım. Meğer bayiilik kapatmamış ağustos ayında toplu borç geldi bana gittim bölge müdürlüğünden şikayet formu yazdım hattı kapattılar defalarca muhatap oldum. Borçlarınız silindi dediler 3 gün önce icra kağıdı geldi az önce telefonla konuştum TTNET'le şikayet formu yazdıktan sonrasına kadar bile bana 10 ay borcunuz var dediler.

Pazartesi günü tekrar şikayet yazmam gerekiyormuş icra dursun diye. Bütün telefon konuşmalarında borçlarınız silindi, borcunuz yok denildiği halde beni borç varmış gibi icraya veren sorun çözmede beni tatmin edemeyen TTNET'i herkese kötülemeye devam ediyorum. Avea hattımı ev telefonumu ve İnternet'imi kapatıyorum, kurtulmak için.

Kerime 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön