06 Eylül 2013

TTNET Sorun Çözemiyor!

Türk Telekom'dan hem internet, TTNET mobil ev telefonu hizmeti alıyorum. TTNET mobil hatlarım ile ilgili otomatik talimatım olduğu halde faturalarımın ödenmediğini fatura borcundan dolayı 0501216*** no'lu hattımın aramalara kısıtlandığını gördüm.

Ödeme yapmak için internet üzerinden TTNET mobil ödeme sayfasında işlem yaptım fakat ödeme gerçekleşmedi, telefonla ödemek istedim olmadı, müşteri hizmetlerini aradım durumu (kayıt altında olup kayıtlar kontrol edilebilir) belirterek yardım istedim cevap=yardımcı olamıyoruz. Müşterilerinin sorunlarını çözmede çaresiz olduklarını müşteri hizmetlerinden duyan bir müşteri olarak müşteri memnuniyetsizliğim tavan yapmış durumda.

Ali 25 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Kasım 2014

    hattımı taşımayı düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön