09 Mayıs 2013

Ttnet Sorun Çok, Çözüm Yok!

28 Mart, 3'lü Avantaj (Fibernet, 20Mbps sınırsız internet+Ttnet Alo Konuştukça öde+Ücretsiz TiviBu Ev Maxi Paket) aboneliğimi aldılar. 12 Ay taahhütlü Ayda 49 TL Vergi ve tüm giderlerle 55 TL2 Nisan'da telefonun açıldığını ve internetimin aktif olduğunu bildirdiler. Ama internete bağlanamadım, telefonla da arama yaparken, aranamadım. 6'sında şikayet bıraktım. 11'inde TiviBu bağlandı, mesajla aktif olduğunu bildirdiler.

Sanırım 1 ya da 2 gün seyrettik, sonrasında; ne HD kanallar açıldı, ne seç izle gibi özellikler çalıştı, ne de normal tv yayını alınabildi. Defalarca şikayet kaydı bırakılmasına rağmen 7 Mayıs, TiviBu hizmeti hala yok! 1 ay bedava olan kanallar ne olacak? Çözüm nedir?

Bahar 21 Okunma

Cevaplar

  • Bahar 14 Ağustos 2015

    Problemi bir türlü çözemediler, çözmek istediler mi onu da bilemiyorum. 'Kayıdınız alınmıştır, en kısa sürede probleminiz çözülecektir' den başka bir şey göremedik. Bir yıl boyunca boşuna Tivibu ücreti ödedik. Taahhüt bitince bir daha bakmadım bile...

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön