17 Ocak 2015

TTNET Sorun Bendeymiş!

8802358573 no.lu TTNET abonesiyim. En az 10 kere arıza kaydı oluşturdum. İnternet hızım haddinden çok fazla düşük! Dediler ki sorun sizde modeminiz de problem olabilir. Gittim sıfır modem aldım. Yine aynı yine aynı. Tekrar arıza kaydı açtırdım. Görüştüğüm müşteri temsilcisi diyor ki; sistemleri inceleyip baktığımda sizin 12 mbsp hızında internet erişiminiz var diyor. Hız testi yapıyorum "0.3"kbps çıkıyor. Bu göz ardı edilebilecek bir hata mı?

Bu testi de tek site üzerinde değil bir çok sitede yaptım hepsi aynı sonuçlar. 3 dk'lık video 5 dk da izlenemiyor! Böyle bir sorumsuzluk yok ya müşteri memnuniyeti 0. İlgilenmek ekip gönderip arızayı bulabilmek bu kadar mı zor? Bu kadar mı aciz bir firmasınız?

Mert 140 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön