14 Mart 2015

TTNET Sorumsuzluk Had Safhada!

Hız problemi yaşamaktayım ve bu problemin kesinlikle ev tesisatı ile alakası yoktur. Bugün Türk Telekom'dan gelen bir çalışan sizin ev tesisatınız tamamen sağlam, hız problemi yaşama sebebinizin TTNET ve Türk Telekom ile alakalı olduğunu bildirdi. 1 haftadır internette problem yaşıyorum ve kaybettiğim paranın haddi hesabı yok. Bunun tazminatını veremeyecekleri gibi herhangi bir iyileştirme çalışması da yapılmıyor. TTNET'ten elite ekip göndereceğiz denildi. Bu kadar sorumsuz bir firma daha görmedim taahhüt yapmamış olsaydım kesinlikle iptal ettirecektim fakat taahhüt olduğu için iptal ettiremiyorum. Bu kadar güzel para alıp bu kadar çirkin iş yapan bir firma daha yoktur.

Mert 66 Okunma

Cevaplar

 • Mert 18 Mart 2015

  Herhangi bir şey yapılmadığı gibi an itibariyle hızım 1mbpsye düşürülmüştür. İyileştirme yerine daha da kötüye gidiyor. Ben artık dalga geçildiğini düşünüyorum. Dalga geçer gibi TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı oluşturuluyor ve bu saçma kısır döngü devam ediyor. 3 haftadır neredeyse her gün aradım. Hala hiçbir düzeltme, düzenleme veya çözüm yok. Sorumsuzluğa son hız devam.

 • Mert 14 Mart 2015

  'Çözüm' diye adlandırmış olduğunuz baştan savma işi kesinlikle kabul etmiyorum. Yapmış olduğunuz bilgilendirmeyi de kabul etmiyorum. Kalıcı çözüm istiyorum. Ben sizin müşterinizim, siz Türk Telekom'un müşterisisiniz. Burdaki altyapıyı değişttirtmek zorundasınız. o yüzden ortada çözüm veya doğru düzgün bir bilgilendirme yok. Buradaki sorun hala devam etmekte.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön