20 Nisan 2015

TTNET Sorumsuzluğun Bu Kadarına Pes!

09/04/2015 tarihinde bir şikayet kaydı oluşturdum. Bununla ilgili TTNET müşteri hizmetleri ve teknik servisinin keyfini beklemekteyim. Bu konu ile ilgili hattımı iptal etmek istediğimde ise bana 240 TL'lik bir cayma bedeli çıkarıyorlar. Konu artık vahim bir hal almış vaziyette iş TTNET firmasının işgüzarlık yapmasına kadar varmış görünüyor.
Sorun çözülmüyor benim çözümümde kabul edilmiyor. Bir de bu ayın faturasını da ödememi bekliyorlar ben 11 gün boyunca bir hizmet alamamışım. Hizmet alamadığım gibi sağlayıcım tarafından umursanmamışım.

Sorunumla ilgilenmek için müşteri hizmetlerinize kaba konuşmak mı lazım?

Özgür 59 Okunma

Cevaplar

 • Özgür17 Temmuz 2015

  Konu ile alakalı düzgün bir cevap alamadım. Siz ne biçim bir firmasınız.

 • Özgür27 Nisan 2015

  Cevap veren beyinsiz arkadaşa aşağıda en son yazdığımı okumasını sonra cevap vermesini rica ediyorum. Ezbere iş yaptığınız çok açık. terbiyesizliğin dozajını artırmayınız!

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2015

  Müşterimiz ile 27.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür27 Nisan 2015

  Bugün tekrar arandım bu seferki bayan dahada komikti anahattımda problem olmadığını apartman girişindeki kutuya kadar internet geldiğini benim yan binaya taşındığımı adres değişikliği yaptığımı söyledi. Anladık dalga geçiyorsunuz ama bu kadarınada pes doğrusu. Ben neden oturmadığım bir yer için internet parası ödedim hadi onu da geçtim bir şikayet oluşturuyorum bu zaman zarfından 17 gün yaklaşık bu zaman içinde 3 defa ekipler geliyor ilk 2'si bir bilgi vermiyor 3. ekip gelip sorun olmadığını söylüyor. Sayın TTNET'in pek muhterem müşteri temsilcileri, yetkilileri!

 • Özgür26 Nisan 2015

  Bugün firma tarafından 2 kez aranıp dalga geçildim. İşin komik tarafı şu ki bugün arayan ilk şahıs problemi dahi bilmiyor birde sorununuz çözüldümü diyor. Sanki gökten süperman inip tamir edecekmiş gibi bir beklentileri var galiba. 2. arayan kişi tekrar aynı soruyu soruyor oda problemin ne olduğunu bile bilmiyor ki ben söylüyorum bu kişiye böyle bir problemim olduğunu sorunun ne olduğunu adamlar kendinden bir haber takılıyorlar anlaşılan. Koordine problemleri dandik sistemler koskoca TTNET firması 1-2 tane dahi olsa işten anlayan eleman koymaz şu firmaya. Düzenli olarak sürekli aramlarım devam ediyor lakin pek takan yok. İşin finali Müşteri hizmetleri merkezlerine gidip bağırmak çağırmak olacak anlaşılan. Son sözüm iş esnasında alkol ve keyif verici madde kullanmayınız. Problemin çözümü için azcık çaba gösterin.

 • Özgür24 Nisan 2015

  Bugün 15. gün bitiyor konu ile ilgili hala ne tarzda bir arıza olduğu ne gibi bir çözüm olduğu hala bildirilmedi. Allah hepinizi bildiği gibi yapsın rezil firma birde utanmadan faturasınada kesmişler kullanmışım gibi.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön