27 Mayıs 2015

TTNET Sorumsuzluğu!

Bir yıldır yaşadığım internet kopma sorunlarım ve son bir aydır hiç internete giremediğim her akşam aramak zorunda kaldığım TTNET'den sorumsuzca en kısa zamanda ilgileneceğiz deyip bir türlü sorunun çözülmediğinden ama fatura göndermekte hiç gecikmeyen TTNET kurumundan şikayetciyim, en kısa zamanda da TTNET' le olan aboneliğime son vereceğim..

Remziye 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 05.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön