24 Haziran 2015

TTNET Sorumsuz ve İnsanları Yıldırmaya Çalışan Kurum!

TTNET internet bağlantımı sonlandırmak için telefon edip, gerekili prosedürü sordum ve macera başladı.
Öncelikle sözlü iptal alamayacaklarını söylediler. Sebebi ise anne kızlık soyadının sistemde olmamasıymış.

Soru: Neden aboneliğimin başında daha sonra gerekli olacak bir bilgi benden talep edilmedi? Devam edebilmem için güncelleme yapmam gerektiği söylendi.

İstanbul'un bazı bölgelerinde bulunan müdürlüklerden birine gidip orada güncelleme yapmam gerekiyormuş.

Bu güncellemeyi yaptıktan sonra hemen kapamak da olmuyormuş. Gerekli görürlerse tekrar telefonla arayıp sözlü iptal başvurusu yapmam gerekiyormuş.

Sözlü iptalden sonra yine bir müdürlük bulup imza atmam gerekiyormuş.

Huseyin 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön