14 Şubat 2013

Ttnet Sormadan Tarife Değiştiriyor!

Ttnet firması müşteriyi hiçe sayan bir anlayışla hareket ediyor. Taahhüdüm bittiği için aylardır yeni kampanya ve taahhüt öneren müşteri temsilcilerine defalarca istemediğimi belirttim. 1 Aralık tarihinde 55 TL ödediğim faturamı bilgilendirme yapmadan 63 TL'e yükselttiler. Yeni kampanya önermek için arayan müşteri hizmetleri temsilcisine bu soruyu yönelttiğimde ise telefonu suratıma kapattı. Telefonu müşterinin suratına kapatmak. Bir firma için daha kötü bir imaj düşünemiyorum.

Özcan 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön