04 Aralık 2014

TTNET Sonlandırılmış Aboneliğe Fatura Gönderimi!

TTNET yalın ADSL hattımı 22.01.2013 tarihinde kapatıp aboneliğimi iptal etmiş bulunmaktayım. Fakat 03.12.2014 tarihinde aynı numaralı hatta borç mesajı aldım. TTNET ofisinize gittiğimde borcun mart 2013 tarihine ait olduğunu öğrendim. Bu nasıl olabilir? İki ay öncesinde kapattığım bir hatta nasıl fatura kesilebilir ve bu fatura iletişim numaram hiç değişmediği halde yaklaşık iki yıl sonra, gecikme zammı gibi eklerle, iletişim numarama SMS yoluyla nasıl gönderilebilir?

Ocak 2013 tarihinde aboneliğimi sonlandırdığım bir hatta hangi hak, sistem, kanun ve mantıkla bana fatura borcu gönderebiliyorsunuz?

İlker 499 Okunma

Cevaplar

  • İlker 06 Aralık 2014

    hiçbir problemim çözülmedi saçma sapan cevaplar aldım. buradaki puanlama sistemi ttnet için uygun değil. asla bulaşma, ttnet görünce kaç gibi seçenekler bile yetmez.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön