08 Haziran 2015

TTNET Son Ödeme Tarihi Geçmiş Faturalar!

TTNET'in sitesinde "Son Ödeme Tarihi geçmiş 2 adet fatura oluşması durumunda, 2.ödenmemiş faturanın son ödeme tarihini takip eden ayın 10’unda internet hattınız kapatılarak erişiminiz kısıtlamaya alınır. " açıklaması yer almasına internetim bu tarihten önce kesildi.

Cefa 67 Okunma

Cevaplar

 • Cefa 10 Haziran 2015

  Htpp://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Hizmet-Kapama-Bedeli. Aspx adresinde ödenmeyen ikinci faturanın son ödeme tarihinden gelecek ayın 10'nu takip eden ayda kesinti yapılacağı bildirilmesine rağmen bu tarihten önce netim kesildi

 • Cefa 08 Haziran 2015

  Http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Hizmet-Kapama-Bedeli. Aspx

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön