08 Haziran 2015

TTNET Son Ödeme Tarihi Geçmiş Faturalar!

TTNET'in sitesinde "Son Ödeme Tarihi geçmiş 2 adet fatura oluşması durumunda, 2.ödenmemiş faturanın son ödeme tarihini takip eden ayın 10’unda internet hattınız kapatılarak erişiminiz kısıtlamaya alınır. " açıklaması yer almasına internetim bu tarihten önce kesildi.

Cefa A. 49 Okunma

Cevaplar

 • Cefa A.10 Haziran 2015

  Htpp://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Hizmet-Kapama-Bedeli. Aspx adresinde ödenmeyen ikinci faturanın son ödeme tarihinden gelecek ayın 10'nu takip eden ayda kesinti yapılacağı bildirilmesine rağmen bu tarihten önce netim kesildi

 • Cefa A.08 Haziran 2015

  Http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Hizmet-Kapama-Bedeli. Aspx

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön