16 Ekim 2014

TTNET Smart TV Yayınını Kaldırmışlar!

Smart TV TTNET müşteri hizmetleri ile konuştum. Smart TV yayını kaldırmışlar. Tabi haberimiz yok işin ilginci TTNET temsilcilerininde 5'te 4'ünde haberi yok. Parayla satın almak için aradım. Smart'ta kullanacağım diyince 3 ay hediyeli abonelik yaptılar. Bir baktım kanallar yok. Tekrar aradım bu sefer çıkan 5.arkadaş yayınlar kaldırıldı dedi. Şaka mı dedim. Yok arkadaşlar yanlış bilgi vermiş dedi. Benim 2 saat ne olacak diye sorunca anlıyorum efendim dedi. İşin ilginci Smart TV ekranında 1000 aşkın kanal yazıyor.

Erdem 627 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdem 21 Ekim 2014

    Sayın yetkili, 16 Ekimde smart televizyonum için tvbu üyeliği almak adına müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerde yanlış bilgi,hatalı üyelik yapıldı.tvbu üyeliği için çağrı mrkzini aradım.Aytaç adlı mt aylık 9.90 olarak bildirdi.kabul ettim ilk 3 ay ücretsiz üyelik oldu.Birkaç sorun yaşadığım için mt huriye hanım,Burak bey,Musa bey ile görüştüm üyeliğim tamamlandı.uygulamayı açtığımda hiçbir yerel,ulusal vs kanalın olmadığını görüp mt aradım.tlf na deniz hanım çıktı.sorunu sorduğumda smart Tv'den yayınlar kaldırıldı bilgisi verdi.doğal olarak tepki gösterdim.2 saat 4 mt ile görüştüğümü nasıl olurda smart TV'de yayın yokken üyeliği tanımladıklarını şifre vs işlemeler için uğraştıklarını sorduğumda arkadaşlarının yanlış bilgi vermiş olduğunu ve yapacak birşey olmadığını bildirdi.bu durum üzerine şikayetçi olduğumu aktardım kontrol edilip bilgi verileceğini bildirdi.3 gün geçmesine rağmen sonuç alamayınca şikayetvar sitesine yazdım ve biraz önce kendini yetkili olarak tanıtan Tülay hnm aradı.yayınların 1 Ekim tarihinde kaldırıldığını bildirdi.bende bu süre zarfında sosyal Medya'dan bir çok şikayeti görerek öğrendiğimi ayın 16-17 sinde 15 gün önce değişen bir kampanyadan 4 mt de nasıl haberi olmadığını ne hakla yanlış yönlendirdiklerini sordum.bu arkadaşta yapacak birşey olmadığını bildirdi.üyeliğimin iptalini ve tek hakkım olan ve yanlış yönlendirme ile kullandırılan 3 ay ücretsiz tvbu üyeliğimin benim istediğim zamanda kullanma hakkımın geri verilmesini talep ediyorm

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön