19 Mart 2013

Ttnet Şişirilmiş Fatura Bedeli!

TTnet' in 06/02/2013 tarihinden itibaren kullanmadığım internet hizmetinin faturasını yüksek bir bedelle ve üstelik modemi bir kez Türk Telekom çözüm masasına, bir kez de evime yakın olan, abone olduğum TTnet şubesine götürmeme rağmen iade almayıp, 180 TL' lık bir modem bedeli isteyerek, toplamda 202, 64 TL' lık bir faturayı ev adresime ve mailime göndermişlerdir. Ayrıca, Şubat ayının başında çoktan bitmiş olan hizmetin, Mart ayı kullanımında kota aşımı yaptığımı öne süren sms mesajları Ttnet tarafından birkaç kez cep telefonuma gönderilmiştir. Kabartılmış fatura tutarının düzeltilmemesi durumunda, hiçbir ödeme yapmayacağımı bildiririm.

Ufuk 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön