08 Mayıs 2013

Ttnet Sinyal Vermiyorlar!

3'lü avantaj paketi aboneliği için Nisan ayı sonunda başvuruda bulundum. Kendi çabalarımla teknik ekibi Mayıs ayı başında getirttim ve kablo bağlantısını gerçekleştirdiler.

Modemi telefon hattına bağladım, 2. gün internet sinyali almaya başladım. Günlerdir çağrı merkeziyle görüşüyorum. ('131126093', güncel şikayet takip numaram. Ne arayan var ne soran). 'Merkezden yani santralden sinyal verilecek hattınıza, bekleyin' diyorlar.

Gerçekten daha ne kadar beklemem gerektiğini merak ediyorum. Bu kadar uzayacak ne var, anlam veremiyorum. Daha önce farklı bir internet sağlayıcıdan hizmet alıyordum, taşındım ve fiyatına kanıp Ttnet'e geçtim. Paramla rezil oldum!

Utku 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön