23 Şubat 2015

TTNET Sınırsız İnternetin 7Sn'lik Videoyu Açmaması!

İnternetimiz sınırsız fakat 7 saniyelik vine bile izleyemiyoruz. Ne anlamı kaldı bu internetin? Böyle yaparak hem müşteri hem de isimden kaybediyorsunuz. Yapılan görüşmelerden de bıktım artık. Müşteri hattını şimdiye kadar araya araya hangi tuşa basacağımı ezberledim artık. Bu kadar da insafsızlık olmaz. Acil bir şekilde ilgilenmenizi ve halletmenizi rica ediyorum. Eğer olmayacak ise lütfen gelin ve modemi değiştirin.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön