01 Mart 2013

Ttnet Sınırsız İnternet Ücreti Her Ay Farklı Geliyor!

Ttnet'e 2012 eylül ayında üye olduk ve aylık ücret 63 tl idi. Fakat nedense ücret her ay farklı geliyor, iki ay önce 75 tl bu ay da 65 tl geldi her ay haksız kazanç elde ediyorlar. Tarafıma gelen fatura bedellerinin incelenerek fazla kesilen tutarların bu ayki rakamdan düşülmesini ve bundan sonraki aylarda gelecek faturaların 63'ü geçmemesini istiyorum. Cep telefonuma en kısa sürede aranılarak bilgi verilmesini istemekteyim.

Burcu 24 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 03 Nisan 2013

    evet sorun tam 1 ay sonra halloldu peki o sürede kullanamadığım internet için ödediğim tutarın yarısını ilk faturadan düşeceğiniz sözünüzü de tutsaydınız olmazmıydı?

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön