13 Nisan 2013

Ttnet Sınırsız İnternet Paketim Meğer Sınırlıymış!

TTNET' ten 49tl sınırsız internet paketi kullanıcısıyım. Şubat ve mart ayları faturalarımı görene kadar bu böyleydi. TTNET'le iletişime geçtiğimde bana taahhütte bulunmuşsunuz dendi, fakat ben hiç bir taahhütte bulunmadım, bizzat gidip görüşmedim bile. Benim adıma kim yada kimler taahhütte bulundu bilmiyorum.

Ttnet kafasına göre beni bilgilendirmeden benim adıma nasıl değişiklik yapabilir. Nerede kaldı adil kullanım ayrıca hem adil kullanım deyip hemde sınırsız paketin karşısına şu kadar mbps bu kadar mbps ibarelerinin yazılması da bence tezat bir uygulama.Bu arada şubat ve mart faturalarım 71 er tl civarında .En kısa zamanda bilgilendirilmek istiyorum.

Gülay 487 Okunma

Cevaplar

  • Gülay 22 Haziran 2013

    ben o faturaları ödedim ama hakkımı helal etmiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön