25 Mart 2013

Ttnet Sınırsız Diye İnternet Satıyor Hemde Adil Kullanım Kotası Deyip Hızımı Düşüyor!

Bugün nete girmeye kalktığımda adil kota denilen şey yüzünden hızımın düştüğünü öğrendim. Ttnet yetkilileri beni böyle birşeyle ilgili bilgilendirmedi. Ayrıca ayda 62 küsür lira ödeyip sınırsız olarak aldığım internete hangi hakla adil kota koyabiliyorsunuz? Bir yetkilinin bana hangi sözleşme maddesinde böyle birşey olduğunu göstermesini istiyorum?

Hem sınırsız diye satıyorsunuz ve ben az sayılmayacak miktarda para ödüyorum hem de hızımı düşürüyorsunuz? Ayrıca zam yapmayı biliyorsunuz da iş böyle uygulamalara gelince mi haberdar etmiyorsunuz anlamış değilim. Sözleşmem de bununla ilgili bulunan maddenin bana gösterilmesini istiyorum aksi takdirde sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Melike 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön