TTNET Sınırları Zorluyor.

Ali B. |

2014 Senesinde TTNET internet hizmeti almaya çalışıyordum! Fakat hatlar sürekli kopuk sürekli arızalı artık müşteri hizmetlerini aramaktan gına geldi hem hattan internet alamadığımız gibi hem de limitleri aştığımız söylendi enteresan bir şekilde.

Hattı arayıp iptal ettirmemize rağmen faturalandırma devam etti ve kendilerini tüketici hakem heyetine ve Bimer'e şikayet etmeme rağmen sonucu bile açıklanmamış bir davadan aracıma iş ortağı sözde hukuk bürosu aracılığı ile haciz koydurmuşlar. Bu usulsüz faturalarını geri çekmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  13:39

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ali B.
  23 Ağustos
  16:01

  Adalet sistemindeki boşlukları kullanarak vatandaşa ilamsız ödeme emri gönderiyorsunuz mal varlığını haciz ediyorsunuz bu şirketin müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğinin kanıtı.

 • 22 Ağustos
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.