11 Haziran 2014

TTNET Sınıf Ayrımcılığının Böylesini Görmedim!

Yıllardır TTNET kullanıyorum arkadaşlarım indirim almışlar bana neden yok? Hat iptali dediğimizde indirim varken benim illa aramam mı gerekiyor? Sınıf ayrıcalığı nedir? Eskiden Amerikalılar sınıf ayrımcılığı yapıyordu şimdi TTNET'mi yapıyor?

Size hiçbir şey demiyorum...

Beni arayın. Üst yönetim şikayeti olarakta gelecek sizlere ve bu konuyla ilgili de ne kadar duyarsız olduğunuzu aradığınızda vermemek için elinizden geçen %50 indirim için masallar söyleyeceksiniz.

Herkes biliyor artık neyin ne olduğunu arkadaş. Üst yönetimden tanıdık insanların e-mail adresi var umarım dikkate önce siz alırsınız aksi taktirde TTNET yöneticilerini mail yağmuruna sonrada tweet yağmurunu da tutacağım!

Alihan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön