TTNET Şikayetlerimizi Değerlendirmiyor Bile!

Melike A. |

Şikayet yazmış olduğum konuyla alakalı TTNET arayıp sormuyor bile. O derece umurumda değil müşterilerinin mağduriyeti. Ben aradım yine aynı sözler. Şikayet talebimiz alındı diyerek kestirip atıyorlar. Olmadı müdürlüklerimize gidin birebir halledin diyorlar. Altı üstü nakil olmuş interneti aktifleştiremediler. Fiber internetmiş, neyinize sizin fiber internet. Kullandırmadığınız internetin faturasını yollamayı biliyorsunuz. Bu derece mağduriyet olmaz ya, ayıp denen bir şey var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:27

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  11:38

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.