14 Mayıs 2013

Ttnet Şikayetimle İlgilenmiyor!

Ttnet 1, 5 aydır şikayetimi yazıyorum. Aldığım cevaplar o kadar komik ki. Her şey Çengel köy Akan Telekom da başladı. Yanlış işlem yapmaları sonucunda 1, 5 aydır uğraşıyorum. Ttnet Üsküdar Telekom Müdürlüğü cevabı : "neden bizden işlem yapmadınız" , müşteri hizmetleri 4440375 derki "şikayetinizi oluşturuyorum, en kısa zamanda size geri dönüş yapılacak" geri dönüş filan yapılmıyor.

Ancak ben ararsam o da şansıma bir yetkili varsa bayinin savunmasını almışlar, gülsem mi ağlasam mı bilemedim. bayi savunma olarak benim interneti hangi amaçla kullanacağımı söylemiş. yetkinliği olmayan insanların iş yapması sonucu ne yazık ki müşteri mağdur !

Emine 75 Okunma

Cevaplar

  • Emine 20 Mayıs 2013

    evet bugün arandım. aldığım cevap karşısında , söyleyecek tek sözüm bile kalmadı.TTnet ve TurkTelekom danışıklı dövüşle, insanların canına okumak anlaşma yapmışlar. TTnet'in verdiği cevap: Turktelekomun alt yapısını kullanıyoruz ama bizde telefon hizmeti veriyoruz. Turktelekom başka bir şirket bizde başka bir şirketiz. sadece alt yapısını kullanıyoruz. ve işin ilginç tarafı mı desem traji komik tarafı mı desem , TTnet le şikaytle ilgili larak beni Turk Telekom Bölge Müdürlüğüne yönlendirdi. Üsküdar Türk Telekom Bölge Müdürlüğünde çalışan muhteremlerin ise dünyadan haberi yok zaten. 4440375 de çalışanlar hayatlarından bezmiş. Ama TTnet Bayisi , cingözlüğün peşinde...... durum bu ! güzel ülkemde nasıl bir profil var !!!!!!!!!!! içler acısı

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön