03 Ekim 2013

TTNET Şikayetimi Takip Etmiyor!

24 Eylül saat 12:06'da tarafıma yazdıkları bilgilendirme e-postasına 24 Eylül saat 21:29'da cevap vererek, mevcut durumu takip etmediklerini bildirdim, ve mağduriyetimi gidermek için hiç bir çalışma yapmadıklarını belirttim.

İlgili maile 8 gündür hala dönüş beklemekteyim. Göz önünde olmayan yazışmaları dikkate almadıklarını görüyorum. Özet olarak, hali hazırda olan içeriği belirsiz fatura için şöyle öderseniz böyle, böyle öderseniz, öyle yardımcı olalım diyorlar. Mevcut durumu inceleyen bile yok.

İlgili mail yazışmasını detayları açığa çıkmayacak şekilde ekte yer veriyorum.

Emrah 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön